Щоб контролювати кожен автомобіль, АВЛ СИСТЕМА використовує GPS / GPRS обладнання (GPS трекер). Пристрій підключається до акумулятора автомобіля (12 або 24). Потрібна потужність дуже низька, порівнянна зі звичайним мобільним телефоном. Використовуючи веб-браузер, ви можете отримати доступ до усієї інформації про вашому автопарку. Розташування автомобіля, показане на цифрових картах, швидкість, із зажиганням та іншими сенсорними даними можна переглянути у вигляді графіків або таблиць. Ви також можете ввести всі витрати, пов'язані з вашими автомобілями - паливо, шини, технічне

обслуговування, страхування та амортизація , серед інших. Ви будете мати повний контроль за витратами вашої автопарки. Коли транспортний засіб рухається, реєструє GPS Tracker і відправляє GPS і завантажує дані в Центр даних АВЛ СИСТЕМИ, використовуючи зв'язок GPRS. Дані, отримані в Центрі даних АВЛ СИСТЕМС негайно реєструються і обробляються.Дані також перевіряється наявність можливих аварійних ситуацій. Для кожного користувача визначено набір звітів та їх періодичність. Самостоятельно встановивши отримувачів і періодичність, користувачі отримують потрібні звіти згідно з розписом електронною поштою. Тревожні ситуації також визначаються сервером і повідомляються користувачам, що збільшує можливість негайного реагування на проблеми. Ви також можете додати до пристроїв GPS наявність додаткових аксесуарів і послуг, таких як навігатор Гармін (ведення переписки водія з диспетчером, установка завдань диспетчером із вказівкою точок доставки в навігаторі та наступним автоматичним способом), контроль відкриття дверей або датчиків температури, або інтерфейс CANBUS, що дозволяє контролювати витрату палива, роботу двигуна і тахографа в автомобілі без установки додаткових датчиків, установку датчиків навантаження на вісь, фотоотчет і т.д..

Безкоштовний модуль логістики:

 

Безкоштовний аналіз повідомлень водія за рулем:

 {youtube}k8vQ3T23elA{/youtube}

Детальний опис основної функції програми gps моніторингу транспорту:

Типовые вопросы поступающие от клиентов

Оскільки ми не дуже компетентні в цьому питанні, попросіть Вас уточнити деякі деталі:
1. Яка вартість обладнання (трекера) для стяжки за транспортом для одного автомобіля?

Ответ: Рекомендуем наступне обладнання (в ссылке указана цена) http://www.avls.com.ua/index.php/asortiment/product/view/2/21

2. Скільки коштує обладнання для витрати палива – датчик контролю рівня палива? (форма бака – прямоугольная)

Відповідь: прошу точно вказати моделі згідно з вин кодом (указані моделі мають багато модифікацій)

Скорее всього оптимальним буде наступний датчик контролю палива http://www.avls.com.ua/index.php/asortiment/product/view/3/7

3. Яка ціна на установку трекера і датчика, і хто його встановлює, Ви чи ми самі?

Ответ: Актуальну ціну можна знайти за попереднім посиланням на ваші запитання 1, 2. Обладнання з контролем палива ви самі встановити не можете, наш принцип антивандального монтажу, який відмінно відрізняється від монтажу конкурентів, забезпечує максимальну тривалість експлуатації становить 1400 грн. С ПДВ включаючи тарифікацію детальніше тут http://www.avls.com.ua/index.php/stati/48-antivandalnaya-ustanovka-gps-sistemy-monitoringa-ot-kompanii-avl-sistems

4. Чи є у Вас обов'язкові щомісячні платежі (абонплата)? Якщо да, то підскажіть скільки, і що в нее входить? Ответ: По Украине 200 грн. В місяць за каждое авто якщо Польща і Україна до 270 грн. Можна зекономити платити як по Україні, а як возращается з Польщі поїздки все вивантажуються з чорного ящика.

Входить використання програми без обмеження кількості користувачів, сервер у безпеці від атак хакерів у Голландії, максимальне оновлення координат (безлімітний зв’язок), а також безкоштовні додатки:

модуль логістики http://www.avls.com.ua/index.php/modul-logistiki

модуль аналізу провідника водія http://www.avls.com.ua/index.php/modul-manery-ezdy

Детальніше про платні та безкоштовні можливості автофури тут http://www.avls.com.ua/index.php/gps-kontrol-avtofur

5. У невеликій кількості ми перевозимо зерно в Польщу, тому нам потрібно контролювати перевезення вантажних авто і за кордон. Для цього нам потрібно залишити ще одну сім-карту, або ж достатньо однієї і вона перейде в роумінг? В такому випадку ми цю послугу додатково оплачуємо або вона вже входить у вартість абонплати?

Ответ: Стоит одна карта По Украине 200 грн. В місяць за каждое авто якщо Польща і Україна до 270 грн. Можна зекономити платити як по Україні, а як возращается з Польщі поїздки все вивантажуються з чорного ящика.
6. Ви даете гарантію на обладнання? Відповідь: Да 3 року.

Що під собою розуміє гарантія? Гарантійний ремонт безкоштовний у разі поломки обладнання при відсутності порушень в експлуатації в тому числі випадків вандалізму водіїв.

За який рахунок здійснюється ремонт обладнання? Якщо гарантійний випадок то за рахунок нашої компанії, якщо не гарантійний випадок за рахунок вашої компанії.

Якщо виникають нестандартні ситуації, наприклад, перегорає предохранитель, то хто в такому випадку його змінює і платимо чи ми за виклик майстра? Якщо перегарає предохранитель то он у нас самовостанавливающийся. Однак якщо відбувається перегорає предохранитель, то це однозначно із за неполадок в енергосети автомобіля і платите ви.

Як вираховується виклик майстра, що впливає на ціну виклику? Визов майстра безкоштовний, однак можна виставити рахунок в залежності від зроблених попередньо погоджених з вами робіт. Прочитати надо в кожному випадку індивідуально в середньому, якщо водій уничтожить датчик палива (страдає більше всього від актів вандалізму), то це вартість ремонту від 350 грн-до повної заміни датчика, вартість виправлення датчика в ремонті і повернення з ремонту 130 грн., а повторний монтаж без тарування 150 грн., якщо потрібна повторна тарування бака до ще 800 грн. Як правило виводять із строя проводку і чинять на місці ціна становить 200-400 грн. Відмінність якісного монтажу полягає в тому, що все пломбується і довести акт вандалізму не важко.

7. Територіально ми знаходимося в Дніпропетровській області, але є машини в Чернігівській, Тернопольській, Одеській та Вінницькій області. Як у такому випадку відбувається установка обладнання, нам потрібно їхати безпосередньо до Вас, або у Вас є представництво в інших? Відповідь: Наші представництва є в Дніпрі, Одесі, Києві, Вінницькій області, а також ми здійснюємо безкоштовний виїзд для монтажу в Чернігівській, Тернопільській області.

Це саме стосується і ремонту, якщо, наприклад, виникають несправності в роботі трекера у віддаленій від Вас області, то хто його чинить? Відповідь: Чим ми або наші партнери монтажник прибуває в течении 2 суток після виклику.

8. У нас також є легкі автомобілі, на яких їздять менеджери, деякі з них належать підприємству, деяким співробітникам, але ми використовуємо їх як службові. Питання: як в такому випадку їх проконтролювати, ми ж не можемо постійно слідувати за ними, порушуючи їх права? Що в та

Powered by OrdaSoft!

avls